Zdjęcie WhatsApp 2023-12-20 o 17.23.12_f49c74a1

Zakończenie Seminarium Odnowy Wiary

19 grudnia zakończyliśmy Seminarium Odnowy Wiary, które trwało przez ostatnie 11 tygodni w naszej parafii. W każdy wtorek rezygnowaliśmy z codziennych obowiązków, by pogłębić relację z Panem Jezusem. Niezwykłe było to, że aż 60 osób włączyło się w tę inicjatywę i dotrwało do końca.

Dla naszej wspólnoty Domowników Boga ten czas oznaczał służbę, budowanie więzi braterskich oraz pokonywanie siebie poprzez wykorzystanie naszych darów dla szerzenia Dobrej Nowiny!

Bogu niech będą dzieki za całe dzieło Seminarium Odnowy Wiary! Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie do ożywienia swojej wiary. Szczególne słowa uznania kierujemy do członków naszej wspólnoty, którzy czynnie włączyli się w to dzieło. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi!

Nie możemy zapomnieć o naszych kapłanach, którzy z sercem otwartym służyli nam w tym czasie. Serdeczne podziękowania kierujemy do ks. Radosława Karczewskiego i ks. Ireneusza Kalfa. Dobrze, że jesteście !

To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia osób zaangażowanych w przygotowania do tego wydarzenia. Domownicy Boga pragną serdecznie podziękować ks. Oskarowi, który niezmiennie służył pomocą na każdym etapie Seminarium, Kamili Musiał z Gorzędzieja, która odpowiedziała na nasze zaproszenie, aby podzielić się swoim świadectwem Wiary oraz wszystkim którzy nas wspierali w organizacji Seminarium. Wielkie Bóg zapłać!

Jeśli zapragnąłeś w czymś takim uczestniczyć, nie martw się, będziemy jeszcze coś takiego organizować! Do zobaczenia!

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.